Rolno-spożywczy rynek hurtowy we Wrocławiu

Teraz Wieś

Zapraszamy do obejrzenia programu TVP Wrocław - "Teraz Wieś" dotyczącego zagadnień produkcji i zbytu owoców i warzyw na Dolnym Śląsku oraz miejscu rynku hurtowego "Targpiast" w tym procesie.

 Link do materiału wideo 

займ на карту займ на карту срочно без отказа

XIV Festiwal Dyni

8 października 2017 r. w Ogrodzie Botanicznym Uniwersytetu Wrocławskiego odbył się XIV FESTIWAL DYNI.
Program obfitował w liczne atrakcje, w tym konkurs na największą dynię. Targpiast razem z Ogrodem Botanicznym przygotował dla gości stoisko degustacyjne ze świeżymi warzywami i owocami z naszego rynku. Cieszyło się jak zwykle dużym powodzeniem.

Warzywniak Premium – Jem ze smakiem 3.10.2017 r.

Warszawski Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy S.A. w Broniszach i redakcja miesięcznika WiOM Warzywa i Owoce Miękkie zaprosili nas na imprezę pod wdzięczna nazwą Warzywniak Premium – Jem ze smakiem, którą zorganizowali wspólnie z firmą Bejo specjalizującą się w hodowli i produkcji nasion warzyw. Przygotowano ciekawy program, w którym znalazł się wykład Krystyny Szymańskiej (Fresh Quality),prezentacje firm uprawiających i przetwarzających warzywa i owoce i wystąpienia przedstawicieli organizatorów. Wielu z nas było zdziwionych wielością i urodą odmian znanych nam, codziennych warzyw. Burak wodan, kapusty gunma, bilko, klimaro, czy seler naciowy tungo i wiele, wiele innych zachęcały do sprawdzenia smaku tych warzyw z „górnej półki” jakościowej. A było to możliwe. Organizatorzy i współpracujące z nimi firmy zaprosili gości na prawdziwą ucztę warzywną – soki, koktajle, surówki, sałatki w bardzo dużym wyborze. Wszystko smaczne i pięknie podane.

ECO TARGPIAST

Targpiast reaguje na trendy rynkowe związane z obrotem z szeroko rozumianą zdrową żywnością – produktami regionalnymi, eco i żywnością certyfikowaną
Organizujemy nową platformę sprzedażową, na którą zapraszamy producentów i operatorów zdrowej żywności.
Już dziś na terenie Targpiastu działa kilka firm, których profil jest zgodny z projektem ECO TARGPIAST.
Zamierzamy działać na kilku płaszczyznach:
- powierzchnia handlowa na terenie rynku wyodrębniona cyklicznie dla produktów eco (targi, kiermasze, warsztaty i szkolenia dietetyczne); w przyszłości stały element struktury handlowej rynku.
- udostępnienie przestrzeni wirtualnej Targpiastu dla promocji projektu i firm z nim związanych
- udział w eventach zewnętrznych
Projektem ECO TARGPIAST zarządza Anna Pławecka, z którą mozna sie kontaktować telefonicznie: 601 751 647

DZIEŃ TARGPIASTU 14 września (czwartek) godz. 05:00-12:00

Organizowany od kilku lat Dzień Targpiastu to święto producentów, handlowców, sprzedawców, najemców – wszystkich użytkowników rynku hurtowego Targpiast. Jest wyrazem szacunku i podziękowania dla wszystkich Klientów za korzystania z naszego rynku.
W tym roku Spółka zaprasza do świątecznego stoiska na wprost bramy wjazdowej 14 września (czwartek) godz. 05:00-12:00.
Na gości czekać będą:
-bufet z aromatyczną kawą, herbatą i słodkimi przekąskami
-stoiska degustacyjne naszych operatorów
-loteria, na której wszystkie losy wygrywają
-prezentacja nowego projektu ECO Targpiast
-wystawa fotografii studyjnych owoców i warzyw
-stoisko pod hasłem „drugie życie książki”
-koncert zespołu „1z12 akustyczne wrzenie”
W hali ogólnospożywczej zainstaluje się studio telewizji internetowej Pierwszego Portalu Rolnego.
Zapraszamy do wspólnej zabawy

GALERIA TARGPIASTU

Dzisiaj, 13 10.2016 r. w budynku biura Zarządu wystawą fotograficzną pt:”Dzień Targpiastu – tak było” otworzyliśmy Galerię Targpiastu. Autorem zdjęć jest Krzysztof Citak.
W Galerii prezentować będziemy wystawy czasowe i ekspozycję stałą pt: „Kalendarze Targpiastu”.
Jeśli ktoś zajmujący się grafiką,rysunkiem, fotografią chciałby swoje prace pokazać u nas – prosimy o kontakt z Gabrielą Łukomską tel. 516 359417 lub Elżbietą Bartelą tel. 600 910932.
Zakresu tematycznego wystaw nie ograniczamy, rzecz jasna, do warzyw i owoców.
Zastrzegamy sobie prawo do wyboru propozycji.
Galeria czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-15:00.
Serdecznie zapraszamy.

XIII Dolnośląski Festiwal Dyni 09.10.2016

Ogród Botaniczny Uniwersytetu Wrocławskiego zaprasza na kolejny XIII Dolnośląski Festiwal Dyni , który odbędzie 9 października 2016 r. na terenie Ogrodu Botanicznego we Wrocławiu.
W programie m.in. konkursy na największą i najdziwniejszą dynię, konkurs kulinarny, plener plastyczny, koncerty muzyczne. Organizatorzy zapraszają też na kiermasz, na którym będzie 80 stoisk spożywczych, artystycznych, pamiątkarskich i przemysłowych.
Jak co roku TARGPIAST zaprasza wszystkich gości festiwalu do swojego bezpłatnego, pełnego warzyw i owoców stoiska degustacyjnego.

Dzień Targpiastu 15 września 2016

15 września 2016 r na terenie rynku obchodziliśmy Dzień Targpiastu -święto użytkowników naszego rynku – najemców, handlowców i kupców. Zarządzający Targpiastem organizując ten festyn chcieli wyrazić szacunek i podziękowania Kupcom za pracę często całą dobę , za skuteczne zmagania z wyzwaniami dotyczącymi handlu jak i z całą masą nieprzewidywalnych zdarzeń – jak choćby warunki klimatyczne od których zależy urodzaj.A przede wszystkim podziękować za tak liczną obecność Kupców na naszym rynku, co pozwala działać nam już 26 lat, rozbudowywać się i ciągle rozwijać.
W godz. 05:00-12:00 przy świątecznym stoisku można było napić się kawy, herbaty, zjeść słodkiego smakołyka lub owoce, posłuchać dobrej muzyki i wziąć udział w loterii, w której wszystkie losy wygrywały. Można było też obejrzeć wystawę fotograficzną pt; „Targpiast od świtu … do świtu …” i przeczytać najnowsze wydanie naszej gazety Głos Targpiastu.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w Galerii.

Wystawa „Targpiast – spiżarnia Wrocławia i Dolnego Śląska ” na Obornickiej

6 listopada 2015 r. na terenie rynku, przed budynkiem biurowym stanęła wystawa fotograficzna pt. „Targpiast – spiżarnia Wrocławia i Dolnego Śląska” ilustrująca 25 lat naszej działalności.
We wrześniu prezentowaliśmy ją na wrocławskim placu Solnym.
36 fotogramów z opisami opowiada o historii rynku i pokazuje bogactwo naszej oferty handlowej.
Serdecznie zapraszamy do jej obejrzenia wszystkich kupców, sprzedawców, gości „Targpiastu” i tych mieszkańców Wrocławia i Dolnego Śląska, którzy nie zdążyli zrobić tego wcześniej.

„Wolność ” przekazu – konferencja DTM

23 pażdziernika w auli Papieskiego Fakultetu Teologicznego odbyła się konferencja pt. „WOLNOŚĆ ” PRZEKAZU zorganizowana przez Dolnośląskie Towarzystwo Muzyczne.  W części pierwszej konferencji  miała miejsce dyskusja panelowa, w drugiej zaś warsztaty dotyczące kultury dźwięku, słowa, obrazu i kultury bycia. Piszemy o tym, bo  „Targpiast” od początku  swojej działalności mocno związany ze społecznością regionu i tym razem wsparł ten interesujący projekt , przekazując uczestnikom spotkania ”coś dla ciała”  czyli owoce, słodycze i napoje z naszego rynku.

12 Dolnośląski Festiwal Dyni

Od dwunastu lat Ogród Botaniczny Uniwersytetu Wrocławskiego zaprasza mieszkańców Wrocławia, Dolnego Śląska i gości z innych stron na Festiwal Dyni.

W tym roku będzie się odbywał w niedzielę 11 października.  Poznamy  m.in. wyniki  konkursów  na dynię największą i najdziwniejszą oraz  konkursu gotowania.  Na gości czeka też wiele innych atrakcji. Od kilku lat jedną nich jest stoisko promocyjne „Targpiastu” , przy którym  będzie można skosztować świeżych warzyw i owoców. Zapraszamy.

Opłaty

Cennik stawek opłaty eksploatacyjnej i czynszu obowiązujących na terenie rynku hurtowego Targpiast

 Zobacz cennik opłat 

Spis operatorów

Zapraszamy do zapoznania się z wykazem operatorów związanych z "Targpiastem" umowami stałymi.

Zobacz spis operatorów

Targpiast Sp. z o. o.
ul. Obornicka 235 – 237
51 – 114 Wrocław

e-mail: targpiast@targpiast.com.pl
WWW: www.targpiast.com.pl

Kapitał zakładowy 1.332.500 PLN.
Data założenia – 29.10.1997 r.

NIP: 895-15-84-803
Regon: 931136687
Nr KRS: 000 162 170 Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej we Wrocławiu VI Wydział Gospodarczy KRS.